Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Firma Urmik i sklep internetowy www.ekosiarki.pl

Sklep Urmik

Sklep Urmik e-kosiarki.pl

Nasza firma rozpoczęła działalność 1 kwietnia 1996 roku oferując maszyny, meble i architekturę ogrodową oraz usługi: zakładanie, utrzymanie terenów zieleni, wypożyczalnię sprzętu ogrodniczego. Wraz z rozwojem postępowała również specjalizacja firmy, która od 2002 roku zajmuje się wyłączenie sprzedażą, serwisem mechanicznych narzędzi służących do pielęgnacji ogrodów, parków czy boisk. Kolejnym ważnym krokiem w naszej działalności związanym ze wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku było nawiązanie kontaktów z europejskimi producentami maszyn, czego efektem jest stała współpraca i import specjalistycznych urządzeń ogrodniczych, komunalnych i rolniczych z Włoch, Czech, Niemiec i Anglii.

Sklep internetowy e-kosiarki

4 maja 2005 roku to jedna z ważniejszych dat w historii firmy Urmik, ponieważ w tym dniu uruchomiliśmy nasz sklep internetowy. "e-kosiarki.pl" były jednym z pierwszych sklepów oferujących możliwość zakupu urządzeń ogrodniczych bez konieczności wychodzenia z domu. Przegląd ofert różnych dostawców, komfort zakupu i atrakcyjne ceny sprawiły, że nasz sklep internetowy szybko zyskał szerokie grono klientów. Wprowadzenie nowoczesnej formy sprzedaży zaowocowało dalszym, dynamicznym rozwojem firmy Urmik, który znalazł swe odzwierciedlenie w inwestycjach: rozbudowie zaplecza magazynowego, bazy transportowej czy serwisu mobilnego, dzięki któremu możemy wykonywać naprawy sprzętu w miejscu jego użytkowania.

Salony maszyn ogrodniczych

Bezpośredni kontakt z klientem był dla nas zawsze źródłem satysfakcji. Jest również źródłem inspiracji i pomocą przy konstruowaniu naszej oferty handlowej. Możliwość zobaczenia sprzętu na żywo, porównanie z innymi modelami to z kolei korzyści dla klientów odwiedzających nasze sklepy

Zapraszamy do naszych placówek handlowych:

Michałów Rudnicki - centrala firmy, salon sprzedaży, serwis - Szczegółowe dane adresowe
Częstochowa - sklep - Szczegółowe dane adresowe .

Nasze wartości

Zawsze w centrum naszej uwagi stawialiśmy Klientów. Stale rozwijamy ofertę dostępnych urządzeń, zakres świadczonych usług i zaplecze techniczne, by sprostać rosnącym wymaganiom naszych odbiorców. Wygoda, komfort są w praktyce realizowane w postaci 5 korzyści, które oferujemy współpracującym z nami klientom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 2467 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Dobre ceny i sprawna wysyłka
2024-06-13
Zamówienie szybko dotarło, wszystko w porządku.
pixel